MPodia

NIEUWS

concertagenda
Studio 100 komt dit najaar met nieuwe karakters
Gepubliceerd op: 2012-05-23

Er staat de kinderen weer een bruisend theaterseizoen van Studio 100 te wachten! Zo kunnen ze h ... »


tagTags: theater, kind, persbericht | Tell a friend
concertagenda
Rush komt naar Nederland
Gepubliceerd op: 2012-05-21

Rush keert terug met "Clockwork Angels". Het eerste studioalbum van het populaire roc ... »


tagTags: rock, alternative, persbericht | Tell a friend
concertagenda
Vier sterke concertdagen op rij in Gent
Gepubliceerd op: 2012-05-21

Jazz in ’t Park zorgt van 6 t/m 9 september 2012 voor een fijne nazomer in Gent ... »


tagTags: jazz, persbericht | Tell a friend

Winactie Jodymoon

RECENSIES

concertagenda
Katzenjammer - A Kiss Before You Go
Gepubliceerd op: 2012-05-23

Genre: folk/pop Label: Munich Release: 1 mei 2012 Sco ... »


tagTags: pop, alternative, cd recensie | Tell a friend
concertagenda
Laura Pausini is groot geworden
Gepubliceerd op: 2012-05-22

Twintig jaar geleden trad Laura Pausini in Nederland op als jong Italiaans meisje. In die tijd ... »


tagTags: pop, concertverslag | Tell a friend
concertagenda
Lieve Bertha - Meisje In Het Gras
Gepubliceerd op: 2012-05-21

Genre: nederpop Label: Warner Release: 3 februari 2012 ... »


tagTags: nederlands, pop, cd recensie | Tell a friend

ARTIESTEN

concertagenda
Agnes Obel

Agnes Caroline Thaarup Obel (Kopenhagen, 1981) is een Deens singer/songwriter.Obel komt »


concertagenda
Nikitov

Nikitov is in 2000 begonnen als een akoestisch ensemble met als uitgangspunt Jiddi »


concertagenda
Rosa Ensemble

The Rosa Ensemble operates in between: in between composed and improvised, in between music an »


concertverslag

Pleasure Paas Party 2010 / Ahoy, Rotterdam / 4 april 2010

Door: Anneke Ruys -05-04-2010

 Pleasure Paas Party  2010 / Ahoy, Rotterdam / 4 april 2010
LUISTERPLEK:


Op Eerste Paasdag is het traditioneel Pleasure Paas Party met de lekkerste klanken uit Latijns Amerika en het Caribische gebied. Tijdens de 27ste editie van dit swingende feest waren Sean Paul en Blackstreet de grote trekpleisters.

Wie geen zin had in zo’n saaie Paaszondag trok gisteren naar de Ahoy in Rotterdam voor het tropische indoor festival Pleasure Paas Party. In vier zalen barstte het feest vanaf 20.00 uur los en ging door tot diep in de nacht.

De Pleasure Paas Party is al jaren lang hét feest voor al diegenen die de tropische muziek een warm hart toedragen. Dit jaar was er een line-up om ‘u’ tegen te zeggen met de crème de la crème uit de populaire latino muziek en een enkele urban act. Grote trekpleister van het festival was megaster Sean Paul, die onlangs zijn album ‘Imperial Blaze’ uitbracht, maar ook Omega ‘El Fuerte’ en de oorspronkelijk uit de Dominikaanse Republiek afkomstige Bachata Heightz waren present net als salsero José Alberto ‘El Canario’.

Maar eerst betrad er een grote R & B groep uit de 90’s het podium van de Main Stage: Blackstreet onder leiding van Teddy Riley. Bijna iedereen kent van deze formatie wel het nummer ‘No Diggity’. Deze legendarische groep is terug van weggeweest en tijdens de Pleasure Paas Party waren zij een van de grootste attracties. Het publiek was in ieder geval met heel veel tegelijk toegestroomd om deze 90’s helden – die een daverend optreden gaven - te aanschouwen. Nog meer publiek was er toegestroomd bij Sean Paul, die voor de meeste aanwezigen toch wel de meeste voetjes van de vloer kreeg.

Dan zou je bijna de overige acts nog vergeten.  Er waren optredens voor ieders smaak, van Surinaams tot reggae en van Antilliaans tot bachata en salsa. Het leuke van de Pleasure Paas Party is het gemêleerde publiek en het uiterst brede muziekaanbod, maar ook het proeven van lekkere hapjes en tropische drankjes. En niet te vergeten de gezelligheid, want Caribische en latin klanken hoor je toch niet zo heel vaak en al helemaal niet op zo’n gigantisch feest als de Pleasure Paas Party in Ahoy. Dat feest was ook dit jaar weer uiterst geslaagd en zeker hét muzikale uitje voor de Pasen. Je kunt tenslotte de dag erna ook nog eens lekker uitslapen.
MEER FOTO'S

concertagenda   concertagenda   concertagenda  
ARTIEST

Sean Paul
Sean Paul

Sean Paul Ryan Francis Henriques (St. Andrew, 9 januari 1973) is een Jamaicaans R&B, hiphop en dancehall-artiest. Sean Paul is afkomstig van Jamaica, zijn oorsprong ligt in andere landen. Zijn grootvader van vaders kant komt uit Portugal (wiens vrouw Sefardisch Joods is), de vader van zijn moe ... »


VIDEO

Tip de redactie met een youtube video die bij dit artikel past. Embed code:

FOTO'S OP FLICKR

Voeg zelf foto's toe via Flickr! Tag je foto met mpodia1354 en hij wordt automatisch hier ingeladen.
(De foto moet publiek toegankelijk zijn en beschikbaar zijn via de Flickr zoekfunctie)

JOUW REACTIE



ZELF PUBLICEREN

Mpodia nodigt u uit om uw eigen concertverslag in te sturen, klik daartoe door naar zelf publiceren.