NIEUWS
Gepubliceerd op: 2012-05-23
Er staat de kinderen weer een bruisend theaterseizoen van Studio 100 te wachten! Zo kunnen ze h ... »
Tags: theater, kind, persbericht |
Tell a friend
Gepubliceerd op: 2012-05-21
Rush keert terug met "Clockwork Angels". Het eerste studioalbum van het populaire roc ... »
Tags: rock, alternative, persbericht |
Tell a friend
Gepubliceerd op: 2012-05-21
Jazz in ’t Park zorgt van 6 t/m 9 september 2012 voor een fijne nazomer in Gent
... »
Tags: jazz, persbericht |
Tell a friend
RECENSIES
Gepubliceerd op: 2012-05-23
Genre: folk/pop
Label: Munich
Release: 1 mei 2012
Sco ... »
Tags: pop, alternative, cd recensie |
Tell a friend
Gepubliceerd op: 2012-05-22
Twintig jaar geleden trad Laura Pausini in Nederland op als jong Italiaans meisje. In die tijd ... »
Tags: pop, concertverslag |
Tell a friend
Gepubliceerd op: 2012-05-21
Genre: nederpop
Label: Warner
Release: 3 februari 2012
... »
Tags: nederlands, pop, cd recensie |
Tell a friend
ARTIESTEN
Mark Lanegan (Ellensburg (Washington), 25 november 1964) is een Amerikaanse zanger. Hij begon zijn c »
Mansun were an English indie band formed in Chester in 1995. The band comprised vocalist/rhythm guit »
Idan Raichel, afkomstig uit Kfar Saba, vlakbij zijn huidige woonplaats Tel Aviv, begon op jonge »
concertverslag
Reggae & Hip Hop in Duketown / Den Bosch / 16 + 17 juli 2010
Door: Sander Brisco -19-07-2010
16 en 17 juli ging het los in Den Bosch, met Reggae en Hip Hop in Duketown. Wat vier jaar geleden begon met een kleinschalig festival met alleen hip hop op het programma, is nu al uitgegroeid tot een evenement met nationale allure en zeker al een begrip in Den Bosch en de rest van Brabant. Ook de rest van Nederland begint tre begrijpen dat ze deze twee dagen hier moeten zijn.
De Brabantse gemoedelijkheid is iets wat erg opvalt op dit festival, wat de sfeer zeker ten goede komt. Op vrijdagavond wordt het festival geopend met een aantal reggae artiesten waarvan Ziggi de hoofdact is. De bezoekers die ik deze avond spreek zijn stuk voor stuk zeer enthousiast dat er besloten is om reggae aan het programma toe te voegen en hopen dat dit volgend jaar weer het geval is.
Op zaterdag maken we kennis met de wereld die hip hop heet, dus niet alleen optredens van verschillende artiesten maar ook wordt er aandacht besteed aan graffiti, is er de finale van de streetmasters basketbal en nog veel meer. De bezoekers die op deze dag naar het festival komen zijn jonger dan die op de vrijdagavond, en dat maakt de interactie tussen de artiesten en het publiek wel een stuk leuker. Door zowel te kiezen voor bekende acts als artiesten die eraan komen, waaronder Bossche trots; Kleine Jay en Cartes, zorgt het programma ervoor dat het nergens een inkak moment heeft. Het meeste publiek blijft hangen en het naar het einde toe is het zelfs gezellig druk. De terechte afsluiter van deze avond is New Cool Collective feat. Typhoon, zij zorgen ervoor dat ook het laatste stukje energie wat men nog in zich had verdwijnt, en dat iedereen dit festival met een relaxed en voldaan gevoel verlaat.
Met recht mag Den Bosch trots zijn op dit festival en op de vele vrijwilligers die dit mede mogelijk hebben gemaakt. Het is dan ook echt een aanrader om hier volgend jaar eens kennis mee te gaan maken.
VIDEO
Tip de redactie met een youtube video die bij dit artikel past.
Embed code:
FOTO'S OP FLICKR
Voeg zelf foto's toe via Flickr! Tag je foto met
mpodia1661 en hij wordt automatisch hier ingeladen.
(De foto moet publiek toegankelijk zijn en beschikbaar zijn via de Flickr zoekfunctie)
JOUW REACTIE
ZELF PUBLICEREN
Mpodia nodigt u uit om uw eigen concertverslag in te sturen, klik daartoe door naar
zelf publiceren.