MPodia

NIEUWS

concertagenda
Studio 100 komt dit najaar met nieuwe karakters
Gepubliceerd op: 2012-05-23

Er staat de kinderen weer een bruisend theaterseizoen van Studio 100 te wachten! Zo kunnen ze h ... »


tagTags: theater, kind, persbericht | Tell a friend
concertagenda
Rush komt naar Nederland
Gepubliceerd op: 2012-05-21

Rush keert terug met "Clockwork Angels". Het eerste studioalbum van het populaire roc ... »


tagTags: rock, alternative, persbericht | Tell a friend
concertagenda
Vier sterke concertdagen op rij in Gent
Gepubliceerd op: 2012-05-21

Jazz in ’t Park zorgt van 6 t/m 9 september 2012 voor een fijne nazomer in Gent ... »


tagTags: jazz, persbericht | Tell a friend

Winactie Jodymoon

RECENSIES

concertagenda
Katzenjammer - A Kiss Before You Go
Gepubliceerd op: 2012-05-23

Genre: folk/pop Label: Munich Release: 1 mei 2012 Sco ... »


tagTags: pop, alternative, cd recensie | Tell a friend
concertagenda
Laura Pausini is groot geworden
Gepubliceerd op: 2012-05-22

Twintig jaar geleden trad Laura Pausini in Nederland op als jong Italiaans meisje. In die tijd ... »


tagTags: pop, concertverslag | Tell a friend
concertagenda
Lieve Bertha - Meisje In Het Gras
Gepubliceerd op: 2012-05-21

Genre: nederpop Label: Warner Release: 3 februari 2012 ... »


tagTags: nederlands, pop, cd recensie | Tell a friend

ARTIESTEN

concertagenda
Brant Bjork

Brant Bjork (born March 19, 1973) is an American  musician from Palm Desert, California, who is »


concertagenda
Edwin Rutten

»


concertagenda
Serj Tankian

Serj Tankian (Beiroet, 21 augustus 1967) is een Armeens-Amerikaans zanger in de metalband System Of »


concertverslag

Goeiesmorgens - De Musical / HMH, Amsterdam / 1 april 2011

Door: Nick v/d Aa -03-04-2011

Goeiesmorgens - De Musical / HMH, Amsterdam / 1 april 2011
Vrijdag ging de vrijwel meteen uitverkochte show ‘Goeiesmorgens -De Musical’ in première. Als eerste van zeven shows (voor 7 april zijn er nog kaarten!) is de pers uitgenodigd in de Heineken Music Hall. Gezien het improvisatiekarakter van Jiskefet spelen ze dus niet op veilig. Maar we weten van de tv-shows dat niemand daar bezorgd om hoeft te zijn.

De kantoorklerkenhumor van ‘Debiteuren Crediteuren’ vormt de kapstok van de musical, waarin ook oude bekenden voorbij komen. We zien onder anderen Tony van Heemschut op een dubbelnek gitaar, Melvin die in plat Amsterdams enkele Beatles en Deep Purple klassiekers om zeep helpt en techneut Peter inclusief gigantische wasmachine.

Het live acteerwerk wordt afgewisseld met sketches die vertoond worden op drie grote schermen. Enkel publieksfavorieten hier: The Cards (“We hebben leren jassen, dus we hebben ook leren mouwen!”), een winderige Tampert in conflict met de natuurbeheerder die de stilte moet waarborgen en een fantastische Dicky Curtis, die geen idee heeft waar hij zich bevindt.

Het plot is eenvoudig: Flappie wordt ontvoerd door de collega’s van de afdeling crediteuren en Storm zal in zijn hoedanigheid van commando dit met zwaar geschut op gaan lossen. Simpele overgangen en voor de hand liggende liedjes (hoofdzakelijk gezongen door Kees Prins) nemen het concept “musical” alleen maar op de hak. Cliché zoals alleen de meesters van de Nederlandse parodie dat kunnen.

Hoewel catch frases niet massaal worden meegeroepen, kan geen mond het laten om onafgebroken mee te mompelen. Ook de schoonheidsfoutjes, die horen bij een try-out, werken alleen maar op de lachspieren. De gouden samenwerking tussen Koch, Prins en Romeyn blijkt nog even buigzaam te zijn als altijd. Een geweldige show die prima overeind blijft op het grote podium. En dat in zes weken voorbereidingstijd!
VIDEO

Tip de redactie met een youtube video die bij dit artikel past. Embed code:

FOTO'S OP FLICKR

Voeg zelf foto's toe via Flickr! Tag je foto met mpodia2764 en hij wordt automatisch hier ingeladen.
(De foto moet publiek toegankelijk zijn en beschikbaar zijn via de Flickr zoekfunctie)

JOUW REACTIE



ZELF PUBLICEREN

Mpodia nodigt u uit om uw eigen concertverslag in te sturen, klik daartoe door naar zelf publiceren.