Er staat de kinderen weer een bruisend theaterseizoen van Studio 100 te wachten! Zo kunnen ze h ... »
Tags: theater, kind, persbericht |
Tell a friend
Rush keert terug met "Clockwork Angels". Het eerste studioalbum van het populaire roc ... »
Tags: rock, alternative, persbericht |
Tell a friend
Jazz in ’t Park zorgt van 6 t/m 9 september 2012 voor een fijne nazomer in Gent ... »
Tags: jazz, persbericht |
Tell a friend

Genre: droompop Label: Pias Release: 2011 Score: 7 ... »
Tags: alternative, pop, cd recensie |
Tell a friend
Genre: folk/pop Label: Munich Release: 1 mei 2012 Sco ... »
Tags: pop, alternative, cd recensie |
Tell a friend
Twintig jaar geleden treedt Laura Pausini in Nederland op als jong Italiaans meisje. In die tij ... »
Tags: pop, concertverslag |
Tell a friend
Amadou & Mariam zijn twee Malinese muzikanten. Ze maken een mengeling van Malinese traditionele »
Omdat Ik Dat Wil. De titel van het tweede album van Roosbeef is kort maar krachtig, om niet te »
Eke Simons (1981) treedt als soliste en in kamermuziekverband in Europa. Zij gaf solo r »

Rihanna en Eminem behandelen in hun nieuwe videoclip een thema waarmee Rihanna erg bekend is: huiselijk geweld. In de clip van Love the Way You Lie spelen Megan Fox en Dominic Monaghan een koppel dat elkaar afwisselend liefheeft en mishandelt.
Eminem is erg tevreden met het resultaat. 'Ik heb nauw samengewerkt met de regisseur om het helemaal goed te krijgen', zegt de 37-jarige rapper tegen People. 'Het is niet makkelijk om zo'n heftig thema goed in beeld brengen. Maar dankzij Rihanna, Megan en Dominic is de clip heel krachtig geworden.
'Love the Way You Lie' staat op het album Recovery van Eminem. Het nummer staat momenteel op nummer 10 in de Nederlandse hitlijst. Fox heeft het geld dat ze voor de clip heeft gekregen gedoneerd aan een stichting voor mishandelde vrouwen.
(Bron: ANP)
Rihanna, artiestennaam van Robyn Rihanna Fenty, (Saint Michael (Barbados), 20 februari 1988) is een R&B-zangeres met muzikale invloeden uit reggae, dancehall, funk. Rihanna brak wereldwijd door met Pon de Replay, dat in veel landen de top vijf behaalde en bracht niet lang na debuutalbum Music of ... »