NIEUWS
Gepubliceerd op: 2012-05-23
Er staat de kinderen weer een bruisend theaterseizoen van Studio 100 te wachten! Zo kunnen ze h ... »
Tags: theater, kind, persbericht |
Tell a friend
Gepubliceerd op: 2012-05-21
Rush keert terug met "Clockwork Angels". Het eerste studioalbum van het populaire roc ... »
Tags: rock, alternative, persbericht |
Tell a friend
Gepubliceerd op: 2012-05-21
Jazz in ’t Park zorgt van 6 t/m 9 september 2012 voor een fijne nazomer in Gent
... »
Tags: jazz, persbericht |
Tell a friend
RECENSIES
Gepubliceerd op: 2012-05-24
Genre: droompop
Label: Pias
Release: 2011
Score: 7 ... »
Tags: alternative, pop, cd recensie |
Tell a friend
Gepubliceerd op: 2012-05-23
Genre: folk/pop
Label: Munich
Release: 1 mei 2012
Sco ... »
Tags: pop, alternative, cd recensie |
Tell a friend
Gepubliceerd op: 2012-05-22
Twintig jaar geleden treedt Laura Pausini in Nederland op als jong Italiaans meisje. In die tij ... »
Tags: pop, concertverslag |
Tell a friend
ARTIESTEN
The Jayhawks is een Amerikaanse band uit Minneapolis. Hun muziekstijl wordt getypeerd als countryroc »
De Four Tops is een Amerikaanse band die succesvol was in de jaren 60, 70 en 80 van de twintig »
»
persbericht
Soul & Disco Brothers
Door: Soul & Disco Brothers -03-02-2011
De Soul & Disco Brothers vanaf oktober met nieuw concert in het theater
4, 5 en 6 maart in Carré
In theaterseizoen 2010/2011 zal Bos Theaterproducties de Soul & Disco Brothers, een concert met opzwepende soul- en discohits, in de theaters brengen. In 2008 maakten deze vier mannen met veel succes hun debuut in de Nederlandse theaters. Op 20 oktober 2010 gaan de Soul & Disco Brothers in première in de Goudse Schouwburg in Gouda, waarna een tournee door het land volgt tot en met 12 maart 2011.
In deze nieuwe show worden de Soul & Disco Brothers weer begeleid door topmuzikanten, onder leiding van Iwan van Hetten (Sister Sledge). Ze brengen nummers van James Brown tot Earth, Wind & Fire, van Michael Jackson tot Marvin Gaye en van Prince tot Stevie Wonder en vele anderen. Verschillende tijden met disco- en soulhits komen voorbij, van de jaren ’70 en ’80 tot nu. Niet alleen met hun sound maar ook met hun looks: wijde pijpen, afropruiken, glitter en glamour.
Bryan B., David Gonçalves, Omri Tindal en Ruben Heerenveen vormen samen de Soul & Disco Brothers. Via verscheidene audities en muzieksessies is deze formatie van zangers en muzikanten tot stand gekomen. De Soul & Disco Brothers brengen een feel good show die opgebouwd is rond een halve eeuw zwarte muziek en laten hiermee zien dat soul, funk en disco terug zijn van eigenlijk nooit weggeweest. De band speelt onder leiding van Iwan van Hetten, (Sister Slegde). Arjan Schoolderman regisseert de show.
De pers over het vorige theaterconcert van de ‘Soul & Disco Brothers’:
'IJzersterk kwartet (…) De stemmen vloeien mooi in elkaar over, van de heldere falset voor het Earth, Wind and Fire-materiaal tot rauwe strotten voor James Brown. De band onder leiding van Iwan van Hetten, die zijn ervaring met Sister Sledge brengt en de soul uit alle poriën laat stromen, schiet de hele avond met scherp.' (de Volkskrant)
'Soul in zijn puurste vorm. De zaal geniet. Al na de eerste medley veert het publiek op van het pluche. Een wonderlijk gezicht om zeshonderd man in één keer op te zien vliegen.' (GPD)
‘Danspasjes zo smooth als het bovenste laagje van een pindakaaspot’. (GPD)
MEER FOTO'S
VIDEO
Tip de redactie met een youtube video die bij dit artikel past.
Embed code:
FOTO'S OP FLICKR
Voeg zelf foto's toe via Flickr! Tag je foto met
mpodia2390 en hij wordt automatisch hier ingeladen.
(De foto moet publiek toegankelijk zijn en beschikbaar zijn via de Flickr zoekfunctie)
JOUW REACTIE
ZELF PUBLICEREN
Mpodia nodigt u uit om uw eigen concertverslag in te sturen, klik daartoe door naar
zelf publiceren.