NIEUWS
Gepubliceerd op: 2012-05-23
Er staat de kinderen weer een bruisend theaterseizoen van Studio 100 te wachten! Zo kunnen ze h ... »
Tags: theater, kind, persbericht |
Tell a friend
Gepubliceerd op: 2012-05-21
Rush keert terug met "Clockwork Angels". Het eerste studioalbum van het populaire roc ... »
Tags: rock, alternative, persbericht |
Tell a friend
Gepubliceerd op: 2012-05-21
Jazz in ’t Park zorgt van 6 t/m 9 september 2012 voor een fijne nazomer in Gent
... »
Tags: jazz, persbericht |
Tell a friend
RECENSIES
Gepubliceerd op: 2012-05-24
Genre: droompop
Label: Pias
Release: 2011
Score: 7 ... »
Tags: alternative, pop, cd recensie |
Tell a friend
Gepubliceerd op: 2012-05-23
Genre: folk/pop
Label: Munich
Release: 1 mei 2012
Sco ... »
Tags: pop, alternative, cd recensie |
Tell a friend
Gepubliceerd op: 2012-05-22
Twintig jaar geleden treedt Laura Pausini in Nederland op als jong Italiaans meisje. In die tij ... »
Tags: pop, concertverslag |
Tell a friend
ARTIESTEN
Laura Pausini (Faenza, Ravenna, 16 mei 1974) is een Italiaanse zangeres die immens populair is in de »
The Orb is een Engelse psychedelische ambient-techno-dubgroep rond Alex Paterson. De samenstelling v »
Tom is een van de meest aansprekende saxofonisten van dit moment. Met zijn stijlvo »
persbericht
Release Engelstalige cd van Frédérique Spigt
Door: Tone of Voice -12-10-2011
'LAND', het op 7 november a.s. te verschijnen Engelstalige album van Frédérique Spigt roept beelden op van galopperende paarden, schurken en desolate vlakten. Zij gooit zoals zo vaak in haar carrière het roer weer om. Met 'LAND’ verruilt Spigt Rotterdam voor Nashville: banjo, mandoline, pedal steel guitar en diverse gitaren zorgen voor een eigenzinnige kruisbestuiving van folk, blues en country. Met de opnames en release van ‘Land’ is voor haar een lang gekoesterde wens in vervulling gegaan. Haar vaak autobiografische werk maakt plaats voor typische 'Wild West romantiek'.
Got a gun in my holster and one in my boot
For safety I carry some rattlesnake root
The land sounds a cry of water and mud
In my mouth I got a gilded taste of blood
Dat Spigt haar carrière begon in de Rock 'n Roll is op LAND onmiskenbaar te horen. De titelsong 'Land' geeft aan waar Spigt staat:
Someday a trickster will appear to you
And will put you to the test
Then you'll finally realize
You're just a foreigner, a guest
As I stand beyond and alone
I catch the echo in the bone
The land belongs to no man
It is it's very own
In akoestische tranentrekkers zoals 'Drunk and Crazy' en 'Momma's only screaming' is zij open, stoer en gevoelig.
Op het 16(!) tellende tracks tellende album spelen Jan van de Meij (gitaar) Hein Offermans (bas, contrabas) Janos Koolen (gitaar, banjo, mandoline) Gabriël Peeters (drums). Gastrollen zijn weggelegd voor o.a, Joost van Es (fiddle) Bennie Jolink(zang)Roel Spanjers(Hammond orgel)Annemarie Gerritsen(zang)
De productie is in handen van Gabriël Peeters en Frédérique Spigt.
Frédérique Spigt zal vanaf 26 januari tot en met 14 april met haar muzikale begeleiders (Jan van de Meij, Janos Koolen, Joost van Es) door Nederland trekken met een gelijknamige theatertour.
VIDEO
Tip de redactie met een youtube video die bij dit artikel past.
Embed code:
FOTO'S OP FLICKR
Voeg zelf foto's toe via Flickr! Tag je foto met
mpodia3882 en hij wordt automatisch hier ingeladen.
(De foto moet publiek toegankelijk zijn en beschikbaar zijn via de Flickr zoekfunctie)
JOUW REACTIE
ZELF PUBLICEREN
Mpodia nodigt u uit om uw eigen concertverslag in te sturen, klik daartoe door naar
zelf publiceren.