MPodia

NIEUWS

concertagenda
Winnaars Buma Music in Motion Awards bekend
Gepubliceerd op: 2012-05-24

Vandaag zijn tijdens Buma Music in Motion (BMIM), een conferentie en awardshow toegespitst op m ... »


tagTags: film, persbericht | Tell a friend
concertagenda
Schip ahoy! Op reis met Vinicio Capossela
Gepubliceerd op: 2012-05-24

Op de tonen van zijn laatste album  (Marinai, Profeti e Balene: Zeelui, Profeten en Walvis ... »


tagTags: alternative, blues, world, interview | Tell a friend
concertagenda
Studio 100 komt dit najaar met nieuwe karakters
Gepubliceerd op: 2012-05-23

Er staat de kinderen weer een bruisend theaterseizoen van Studio 100 te wachten! Zo kunnen ze h ... »


tagTags: theater, kind, persbericht | Tell a friend

Winactie Jodymoon

RECENSIES

concertagenda
Nadeah Miranda - Venus Gets Even
Gepubliceerd op: 2012-05-24

Genre: droompop Label: Pias Release: 2011 Score: 7 ... »


tagTags: alternative, pop, cd recensie | Tell a friend
concertagenda
Katzenjammer - A Kiss Before You Go
Gepubliceerd op: 2012-05-23

Genre: folk/pop Label: Munich Release: 1 mei 2012 Sco ... »


tagTags: pop, alternative, cd recensie | Tell a friend
concertagenda
Laura Pausini is groot geworden
Gepubliceerd op: 2012-05-22

Twintig jaar geleden treedt Laura Pausini in Nederland op als jong Italiaans meisje. In die tij ... »


tagTags: pop, concertverslag | Tell a friend

ARTIESTEN

concertagenda
Jürgen Joherl

semi-prof. bassist sinds 1972...in het verleden lid van de bands: Muja/Cocoon/DFM en de J.J.C.Helder »


concertagenda
Rendel Rosalia

Pure Jazz Fest. August 19 ’06 Den Haag (NL) Photo: Jan Klupper »


concertagenda
Ben Saunders

You thought you knew him by now… Ben Saunders denkt van niet. De tattoo-artist uit Hoorn kwam, zag e »


cd recensie

Sid Le Rock - Tout Va Bien

Door: Douwke de Backer -04-07-2010

Sid Le Rock - Tout Va Bien
LUISTERPLEK:


Phoe, moeilijk om iets te schrijven over een cd waar zoveel dezelfde eentonige liedjes opstaan. Maar misschien is het een kwestie van smaak.

De, in de elektronische muziekscene, zeer gewaardeerde producer Sheldon Thompson presenteert namelijk wel vol trots (uiteraard) zijn nieuwe album, waar hij vier jaar lang aan heeft gewerkt. Hij beschrijft het zelf als een zeer persoonlijk album dat een tegenhanger is van de slechte tijden waar we in leven. De titel ‘Tout Va Bien’, alles gaat goed, is een dikke knipoog naar al wat er in deze wereld gaande is. Maar hoe je dat nou precies terughoord? Wel zien we op de cover van het album een zinkend schip met daarboven de titel van de cd, lekker ironisch dus.

Het album staat bol van de eentonige, beetje psychedelische electromuziek. Hier en daar zijn er vocals te horen op het album. Diepe duistere mannenstemmen vrolijken de boel nou niet bepaald op. Maar goed, de tracks zitten strak in elkaar. De computer en de elcetronische instrumenten vormen een goede balans. Slicke beats met o.a. elektrogitaren, elektroaccordeon. Op enkele tracks bespeur ik zelfs een rockpatroontje, andere zijn wat rustiger alsof je zit te kijken naar de trein die langsrijdt.
Prima dansvloermateriaal voor de wat vagere feestjes, maar niet voor in mijn huiskamer.

(label: Shitkatapult)
ARTIEST

Sid Le Rock
Sid Le Rock

BACKGROUNDGrowing up in the northern regions of Ontario, he spent most of his youth in lots of snow. Not big on ice fishing and sci-doos like most common Northerners, the warmer seasons were his favourable moments in the great outdoors. The summer would bring a new life from hybernation where his pl ... »


VIDEO

Tip de redactie met een youtube video die bij dit artikel past. Embed code:

FOTO'S OP FLICKR

Voeg zelf foto's toe via Flickr! Tag je foto met mpodia1621 en hij wordt automatisch hier ingeladen.
(De foto moet publiek toegankelijk zijn en beschikbaar zijn via de Flickr zoekfunctie)

JOUW REACTIE



ZELF PUBLICEREN

Mpodia nodigt u uit om uw eigen concertverslag in te sturen, klik daartoe door naar zelf publiceren.